יאסאס מסעדה לאירועים בירושלים

 

אנחנו ביאסאס מקפידים על תפריט אותנטי עם מאכלים מסורתיים, תוסיפו לזה מקום נפלא לאירועים והחוויה היא אדירה.  אצלנו ביאסאס תיהנו מהופעות איכותיות אשר יחזירו אתכם למוסיקה היוונית אותה אתם אוהבים.

 

ימי שלישי באופן קבוע אנחנו עורכים ערב יווני הכולל הופעה של יהודה סליאס ולהקתו. כל הופעה היא טברנה יוונית שמחה, מפתיעה ומלאה כיף! במהלך ההופעה אנחנו נוהגים שתיהנו מפינוקי שף טעימים! מלבד זאת בימי חמישי אנחנו  תיהנו באופן קבוע מאווירה דאנס ים תיכוני - עושים שמח ברחבה!

 

 

התעדכנו בפייסבוק לגבי הופעות מיוחדות! 
 
טעימה קטנה מהאירועים אצלנו

רבים נוהגים לחגוג אירועים במסעדות ולפעמים מעדיפים להיות בתאים אינטימים ומיוחדים. יאסאס היא מסעדה לאירועים בירושלים המשלבת בין את אווירת הרחוב הירושלמי לצד הטברנה הקלאסית של איי יוון השמחים. 

 

המסעדה אשר משמעות שמה ביוונית היא שלום לכם, פותחת שעריה לכבוד כל אירוע שתחפצו לחגוג. אם אתם מחפשים מסעדה לבר מצווה בירושלים או לחגוג יום הולדת אותנטי אתם מוזמנים אלינו. אנחנו מודעים לקושי בבחירת מסעדות לאירועים בירושלים אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם כי אצלנו תיהנו מיחס אדיב, שירות מסור וכמובן תפריט וחגיגה אותנטית שתגרום לכם להרגיש ברודוס או סלוניקי.

 

השילוב המנצח לאירוע מושלם הוא אווירה אשר מושפעת מעיצוב המסעדה, תפריט וכמובן מוסיקה טובה. אנחנו ביאסאס ערוכים לתת שירות כמסעדה לאירועים ולכן בנינו עבורכם תפריט אותנטי המבוסס על המטבח היווני – ים תיכוני לצד הופעות חיות של אמנים השרים בליווי נגינת הבוזוקי הממכרת.  

 

יאסאס היא לא רק מסעדה לאירועים פרטיים בירושלים אלא אצלנו תיהנו מהופעות חיות איכותיות אשר ישאבו אתכם להוויה היוונית המסורתית מדי שבוע. אנחנו מספקים לכם חגיגה יוונית גדולה מדי יום שלישי עם הופעה חיה של יהודה סליאס ולהקתו, ההופעה מפתיעה, ומלאה כיף. אתם יכולים להיות בטוחים שלא תישארו אדישים! במהלך ההופעה תיהנו מפינוקי שף טעימים – חוויה ייחודית! 

ימי חמישי באופן קבוע אנחנו חוגגים את פתיחת סוף השבוע עם ערב דאנס קצבי עם מוסיקה ים תיכונית שאי אפשר לסרב לו. מלבד זאת בימי הקיץ אנחנו מקבלים את השבת עם תפריט ייחודי ואווירה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

יאסאס מסעדה לאירועים

 תפריט אירועים 125

תפריט אירועים 125

 תפריט אירועים 145

תפריט אירועים 145

 תפריט אירועים 165

תפריט אירועים 165

אנחנו מציגים לפניכם את תפריטי האירועים שלנו שישלימו לכם את החוויה!

מנות פתיחה מעוררות תיאבון, עיקריות שאי אפשר לסרב להם וסלטים מגוונים הם רק חלק מחגיגת הטעמים אצלנו ביאסאס. הוסיפו לכיף הזה מוסיקה מקפיצה לאורך כל האירוע וקיבלתם מסיבה מושלמת!

מסעדות כשרות בירושלים

בשר חלק בית יוסף | עופות ודגים מהדרין רבנות ירושלים

יאסאס מסעדת יוונית בירושלים. רח' שמעון בן שטח 3 ירושלים. טל: 053-9374276